.

.

Topенски прицврстувач на палма проточен резервоар за тркачки бекбек

Topенски прицврстувач на палма проточен резервоар за тркачки бекбек

DEN 175.84
Залиха
Достапно за нарачка

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисто време за време на миење по миењето. Фун и ирелевантно- подгответе се за пролет/лето мода со овие уникатни забавни бои што изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријатели. Резервоарот за палми на палми на климентот на дами.

Спецификација

Избор на клиент