.

.

Тимски Напор Будење Шума Демон Ѓакони Голф Сечилото Путер Покритие

Тимски Напор Будење Шума Демон Ѓакони Голф Сечилото Путер Покритие

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики висококвалитетен, мек допир, надворешен материјал отпорен на вода и мека обвивка од руно за да се намали абењето на вашиот туткач. Затворање на кука и јамка. Целосно извезени со колегијални трговски марки. Спакувани во висечка школка. Технологијата за Држење На Вратилото лесно се ослободува за да овозможи брзо отстранување со една рака од вашиот клуб. Дизајниран да одговара на повеќето ставачи на Сечилата. ИЗГРАДЕН ОД 420д најлон.

Спецификација

Избор на клиент