.

.

Тенми Машки Дуксер Дуксери Со Врвки Со Долги Ракави Руно Качулка За Слободно Време Кардиган Со Качулка Спорт Кларет Л

Тенми Машки Дуксер Дуксери Со Врвки Со Долги Ракави Руно Качулка За Слободно Време Кардиган Со Качулка Спорт Кларет Л

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Мажи Маж, Маж, Господин Стил : Мажи Дуксери Дуксер, Кардигани Со Качулка Со Долги Ракави, Дуксери Со Патент Тип На Шема : Блок Во Боја, Качулка, Патент, Џеб Боја : Црвено Вино, Темно Сива, Каки, Темносина, Црна Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XLMaterial : 65% Памук 35% полиестернеклин : Должина На Качулка : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : umn Fall, Зима Карактеристики : 1. Пуловерот за машки дуксери изработен од мека лесна ткаенина,е врвен дуксер што прави да се чувствувате добро за кожата.2. Модни есенски дуксери за мажи кои имаат блок во боја, кардигани, качулка, со џеб од кенгур напред.3. Машките дуксери со долги ракави дизајнирани со секојдневен стил, лесни за носење со фармерки или џогери за пријатен трендовски изглед.4. Дружете се во удобност и стил,есенските тимови погодни за секојдневниот живот,работа,дружење,трчање и повеќе прилики.5. Модна боја блок дуксери/ секојдневна облека за мажи/дуксери со џеб/патент кардигани качулка блузи.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Совети За Дуксери : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Менс Поштенски Дуксер, Кардигани Од Дуксери од Руно, Дуксери Со Туника Со Долги Ракави со Џеб. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Пуловерот За Машки Дуксери Изработен од Мека Лесна Ткаенина, Е Удобен Дуксер Што Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Дизајн-Секојдневни Дуксери, Кардигани Во Боја Кардигани, Патент, Дуксери Со Долги Ракави, Патент, Тенок Фит, Џеб Од Кенгур. Овие Секојдневни Дуксери Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници. Натпревар-Пар Со Фармерки и Чевли За Лесен Ансамбл, или Со Долги Панталони и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Спецификација

Избор на клиент