.

.

Тајни богатства со леопард пакет со панталони

Тајни богатства со леопард пакет со панталони

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

Започнете го денот во нешто возбудливо со тајните богатства, женските лавчиња од Leo Lace. Гардероба суштинска со стилот се појави, предниот панел на оваа гаќичка се одликува со полу-чиста, текстурирана ткаенина quакард со шема на леопард за да ги направи женски и забавни. За дополнителен софистициран допир, долна облека од Thong има стилска и флексибилна еластична што ја следи линијата на половината. Слична силуета, истегната ткаенина лежи на телото за лесен и едвај чувство. Нема видливи линии за гаќички овде, овој гаќички не нуди покриеност на грбот. Светло и удобно, ткаенината за истегнување е совршена за специјални прилики и секојдневно носење . Предната панел на оваа гаќичка се одликува со полу-шега, текстурирана ткаенина со quакард со шема на ЛЕО за да ги направи женски и забавни. Еластична што ја следи линијата на половината . Истегната, ткаенината и класичната силуета од грло лежи против телото за лесен и едвај-тие се чувствуваат . гаќичките имаат памучен густ за удобност . без ознака за вашата удобност.

Спецификација

Избор на клиент