.

.

Такуми Заменлив Кружен Бр

Такуми Заменлив Кружен Бр

DEN 575.84
Залиха
Достапно за нарачка

Лесен по тежина и со топол природен допир, бамбусот е најидеалниот материјал за изработка на алатки за игла за плетење за сите ваши потреби за изработка. Детелина - Такуми Бамбус Заменливи Кружни Игли За Плетење. Овој пакет од 8-1/4х3 инчи содржи две игли за плетење. Доаѓа во различни големини. Увезени. Такуми Бамбус Заменливи Кружни Игли за Плетење, големина 11/8мм : 8-1/4" х 3" пакетот содржи 2 игли за плетење. Доаѓа во различни големини. Увезени. Производител : Детелина.

Спецификација

Избор на клиент