.

.

Swatch Black Coat Men's Watch, ycb4019ag

Swatch Black Coat Men's Watch, ycb4019ag

DEN 1997.60
Залиха
Достапно за нарачка

Додатоците можат да направат или скршат облека, и нема ништо попрактично или стилски од часовник. Секогаш бидете на време, без разлика дали трчате од состанок до состанок или трчање на патеките со овој часовник. Swatch Black Coat Men's Watch, YCB4019 Ag : Црно бирање. Случај на алуминиум. Алуминиумска нараквица. Швајцарско кварц движење. Хронограф. Случајни мерки 40мм. Отпорен на вода на 30 метри.

Спецификација

Избор на клиент