.

.

СВЕТСКИ СИЛВЕР РЕ595SS -120C МОНТЕ КАРЛО БЕЗБЕДНОСТ - Кралицата

СВЕТСКИ СИЛВЕР РЕ595SS -120C МОНТЕ КАРЛО БЕЗБЕДНОСТ - Кралицата

DEN 988.32
Залиха
Достапно за нарачка

Класичен дизајн на Луис Филип додава допир на елеганција во секоја спална соба. Прикажано во финиш на Мерлот, колекцијата Орлеанс во црна или бела завршница. Хардверот со четкан никел го ажурира безвременскиот стил за да се вклопи удобно во денешните модерни домови. Конструиран од фурнири од бреза и тврди дрвени цврсти материи се одликува со фиоки за дополнување и докажување на прашина на дното на случаите Спецификации Колекција : Орлеансфиниш : Црешаргин : Виетнам- SKU : STVS3381 Classic Louis Philippe Design додава допир на елеганција во која било спална соба. Прикажано во финиш на Мерлот, колекцијата Орлеанс во црна или бела завршница. Хардверот со четкан никел го ажурира безвременскиот стил за да се вклопи удобно во денешните модерни домови. Конструиран од колекција на фурнири од бреза и цврсти материи со цврсти материи, собрани фиоки и доказ за прашина на дното на случаите на спецификации за парчиња : Орлеанс. Заврши : цреша. Оргин : Виетнам. - SKU : STVS3381.

Спецификација

Избор на клиент