.

.

Свеќичка Жица Во Собата

Свеќичка Жица Во Собата

DEN 1599.84
Залиха
Достапно за нарачка

Нгк Е Специјалист За Палење со повеќе експертиза за ОЕ на глобално ниво од која било друга марка. Со над 80 години автомобилско искуство, семејството на автомобилски производи НГКИ“А–‡СЕ водени од екстремна посветеност на иновациите, перформансите и квалитетот. Нгки " премиум производите за палење се произведуваат до највисока издржливост и оперативни перформанси за да ги исполнат стандардите ЗА ОЕ. Специјалистот За палење целосна понуда на производи вклучува : свеќички, светилки, калеми за палење, чизми на серпентина и жичани комплети. Со најсовремени производствени, инвентарни и дистрибутивни капацитети во Северна Америка и на глобално ниво, НГК е посветена на обезбедување на клиенти со производи и услуги од светска класа. Нгки " leg‡–ое наследство, ненадминат квалитет и водечки возила во оперативната покриеност ја зајакнува Нгк Како Специјалист За Палење кој нуди квалитетни заменски делови за домашни и увозни возила. Комплет Жица За Свеќички Одговара : 1997-2004 ШЕВРОЛЕТ КОРВЕТА 8 Цил 5,7 Л 1998-2002 ШЕВРОЛЕТ КАМАРО 8 Цил 5,7 Л 1998-2002 ПОНТИЈАК ФАЈРБИРД 8 Цил 5,7 Л 2004 ПОНТИЈАК ГТО 8 Цил 5,7 Л 2004-2005 кадилак ЦТС 8 Цил 5,7 Литри И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Спецификација

Избор на клиент