.

.

Супер Лукс Кожата - Супер Лукс Кожата Серум

Супер Лукс Кожата - Супер Лукс Кожата Серум

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Супер Лукс Кожата Серум. За Сите Типови На Кожа. Супер Луксузен Серум за Кожа дизајниран да помогне во безбедно и ефикасно чистење на ознаките, бенките и брадавиците без лузни или болка. Супер Луксузниот Серум за Кожа вклучува состојки како Рицинусово Масло, кое најчесто се користи во дерматолошките практики поради неговите антимикробни својства и Маслото Од Чајно Дрво кое ги дехидрира ознаките на кожата, предизвикувајќи нивно сушење и паѓање. Супер Луксузниот Серум за Кожа содржи 2oz/60ml по шише. Гордо Направени во САД.  Супер Луксузна Кожа . Супер Лукс Кожата Серум. Супер Лукс Кожата Капки. Супер Лукс Кожата Течност Капки . Супер Лукс Кожата Серум 5 Пакет.

Спецификација

Избор на клиент