.

.

Sumn Industries рустикална мајка мечка и младенче во меур бања дизајнирана од ennенифер Редстрик

Sumn Industries рустикална мајка мечка и младенче во меур бања дизајнирана од ennенифер Редстрик

DEN 1199.84
Залиха
Достапно за нарачка

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од ennенифер Редстријк.

Спецификација

Избор на клиент