.

.

Sumbell Industries Blue Geranium цвет вазни графичка уметност металик злато лебдечки врамен платно печатење wallидна уметност, дизајн од Ени Лапоинт

Sumbell Industries Blue Geranium цвет вазни графичка уметност металик злато лебдечки врамен платно печатење wallидна уметност,

DEN 583.84
Залиха
Достапно за нарачка

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со индустријата за декор на Sumn Decor Decorries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е рачно истегнат над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираат безбедно во модерна Рамка за кутии. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 Canvas Art. Подвижни големини на рамка вклучуваат стандард : 21 x 1,7 x 17 преголема : 31 x 1,7 x 25. Wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер Потребно. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : тегла ; Растенија; вазна; гераниум; цвет; сликарство; цветниот аранжман. Дизајн од Ени Лапоинт.

Спецификација

Избор на клиент