.

.

Stunt Twister Car W Light & Music Mc Blue

Stunt Twister Car W Light & Music Mc Blue

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нова страница 2 пресврт и свртете. Овој автомобил со трик РЦ може да го стори сето тоа. Може да преврти, пресврти, да се врти и да сјае светли светла W/ LED. Овој уникатен трик автомобил може да го уживаат и возрасните и децата. Без оглед на возраста, никој не може да одолее на моќта на вртењето на Twister RC. Акција : Спирали, флипс и пресврт . Светли LED светла за ноќно забавно. Не ми се допаѓа музиката?. Па, има и исклучи и прекинувач за музика. Неверојатно здрав и добро изграден со транспарентни тркала за убава ноќ. Временска акција. Содржина на пакетот : . RC Twister. Далечински управувач. Прирачник. Препорачана возраст : 3+. Код на артикалот : MC32. Сина.

Спецификација

Избор на клиент