.

.

Студените индустрии за разнобојни правила за бања typogfraded wallидна уметност од Mо Мултон

Студените индустрии за разнобојни правила за бања typogfraded wallидна уметност од Mо Мултон

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и димензија . подготвени да висат никаква инсталација или потребна хардвер. Дизајн од уметникот Joо Мултон.

Спецификација

Избор на клиент