.

.

Стерлинг Сребрена Зелена Жад Диск Клип На Обетки Легура Клип

Стерлинг Сребрена Зелена Жад Диск Клип На Обетки Легура Клип

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Нашите обетки од зелен Жад имаат изглед кој е класичен, современ и сигурно ќе ги опкружува вашите уши со стил. Нивниот многу убав изглед е нагласен со пенлив јасен круг ЦЗ камен кој совршено се потпира во средината на секоја обетка со диск Од Жад. Навестувањето на искра ги прави флертувачки и женствени, а допирот на зелената боја ќе ја натера да се заљуби во нив. Ако има зелени очи или ако зелената е нејзината омилена боја, новиот клип Од Жад на обетката е сензационален подарок. Овие се лесни и се совршена големина за жени од сите возрасти. По оваа многу прифатлива цена, купете повеќе од еден пар за саканата личност на вашата листа на подароци која носи сребрен клип на обетки. Блинг Накит. Не ви треба пирсинг на увото за модерен сребрен накит од стерлинг. Овој клип од 0,62 во клип има ореол од зелен жад во шик стил, кој сигурно ќе го сака. Материјал : .925 Сребро, Обоен Зелен Жад, Кубна Цирконија, Подлога Од Легура, Измерете : 0,62 во х 0,62 Во Тежина : 4,9 грама. Зошто Да Изберете Кубна Цирконија : Покажете ја вашата посветеност кон околината и вашата сакана со избирање подароци за накит од кубни циркони. НАШАТА ЛАБОРАТОРИСКА ЦЗ ја намалува социјалната и еколошката штета предизвикана од ископувањето дијаманти. Со својот беспрекорен квалитет, само обучен златар може да разликува НАКИТ ОД ВИСТИНСКИ дијаманти. Наместо да ги трошите финансиите, инвестирајте во незаборавни искуства како одмор од соништата или нов дом. жени.

Спецификација

Избор на клиент