.

.

Стенли Авантуристички ладилник

Стенли Авантуристички ладилник

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на Adventure Stanley Adventure 30 ладилникот Изолиран капак + отпорен на боди-отпорни на гастење и прицврстувачки врски со густа пена без густа пена и капакот ја одржува храната и пијалоците ладна Оддавање за целото семејство . солидни брави што се предвремени да се затворат и формираат заптивка за тесен воздух . Тешкиот капак што може да се удвои како табела, столче за чекор или стол кога ќе се затвори. Една помалку ставка за да донесете . приклучок за одводнување на протекување и заптивка за лесно и брзо одводнување . Дополнителна висина за сместување на високи предмети, како што се 2-литарски шишиња, лонџии, петти, магни и многу повеќе. И, сè уште има многу простор за торба мраз . Помалку гломазен фактор на форма со преголеми рачки за без напор носење и удобно складирање во задниот дел на седиштето или товарот. Значи, има повеќе простор за сите други ваши опрема . Лесна тежина на помалку од 14 фунти и БПА бесплатно . Безбедно и безбедно со прилагодливи врзани за врзување и брадавици за парчиња . лесни за чистење. Едноставно исцедете, тогаш брзо избришете го и вие сте направени . изградени за да се справите со што и да се фрла животот, поддржан од целосна гаранција за живот против кој било дефект на производството.

Спецификација

Избор на клиент