.

.

Стенд на таблети Вантек 360

Стенд на таблети Вантек 360

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Таблет штанд 360, е неверојатен штанд дизајниран да биде елегантен функционален. Персонализирани на пазарот на таблети, овој производ е идеален за секој Apple i Pad, таблети, таблети компјутери, читатели на е -книги. Одликувајќи се со 7 различни прилагодливи агли на гледање и ротирачка платформа од 360 степени, ова е најдобриот начин за пребарување, читање или играње со i Pad. Задолжител на таблети Vantec 360 Држачот на компјутерски таблет за дизајн дава заштита на вашиот гаџет. Карактеристики на вртење 360�. Висококвалитетен пластичен материјал за долгорочно користење.

Спецификација

Избор на клиент