.

.

Starfire Solarus како цела сезона 225 70R 103T патнички гума

Starfire Solarus како цела сезона 225 70R 103T патнички гума

DEN 1381.92
Залиха
Достапно за нарачка

Star Fire Solarus како 225/70 R16 103 Tover View The Starfire Solarus како што им обезбедува возачи на патнички автомобили и CUVS сите сезонски перформанси. Одликувајќи се со засилено соединение и профил на шара, соларниот, како и може да се пофали со ограничена гаранција со ограничен живот од 50.000 милји. Подобреното соединение и профилот на шара обезбедуваат влечење во сите сезони. На возачите им нуди мазно возење со контролирано ракување. Длабоки, странични жлебови на рамото овозможуваат одлична влечење во текот на целиот живот на гумата. Дизајнот на сипирање обезбедува рабови за гризење за влечење во влажни, суви и зимски услови.

Спецификација

Избор на клиент