.

.

Среќен Божиќ Розова Двострано Знаме, Добредојдовте На Отворено Куќа Знаме Градина Знамиња Двор Домашни Украси,#145

Среќен Божиќ Розова Двострано Знаме, Добредојдовте На Отворено Куќа Знаме Градина Знамиња Двор Домашни Украси,145

DEN 143.68
Залиха
Достапно за нарачка

Божиќни Розови Градинарски Знамиња, Поставени Сезонски Градинарски Знамиња : Уникатни Сезонски Градинарски Знамиња За Сите Сезони. Јарболот Не Е Вклучен. Двор Банери Вклучуваат Денот На Вљубените, Денот На Свети Патрик, Пролет, Зима, Велигден, Денот На Мајката, Денот На Таткото, Лето, 4 јули, Сад, Fall, Роденден, Денот На Благодарноста, Божиќ Розова И Среќен Божиќ. Прекрасни Украсни Градинарски Транспаренти За Дворови, Тревници, Фарми, Дворови, Врати, Балкони, Поштенски Сандачиња, Палуби, Балкони, Прозорци, Ѕидови И Гробишта. Идеален Подарок За Секоја Пригода За Семејството, Пријателите И Најблиските. Двослоен Ленен Празничен Градинарски Транспарент За Да Издржи Сончеви, Дождливи И Ветровити Временски Услови Во Сите Сезони. Големина : 12х18 инчи/30х45см, Одговара На Сите Стандардни Штандови, Бандери, Арбор, Ѕидни И Прозорски Закачалки Градинарски Знамиња Христами Розови Украси. Големина : 12х18инч/30х45см. Материјал : Ленена Ткаенина. Шема : Двострано Печатење На Шаблони. Без Разлика Дали Тоа Е Перат : Да. Дали Е Тоа Еднократно : Да.

Спецификација

Избор на клиент