.

.

Спрингтц Мажи Врвка Со Качулка Цврст Кадифе Преден Џеб Качулка Со Долги Ракави

Спрингтц Мажи Врвка Со Качулка Цврст Кадифе Преден Џеб Качулка Со Долги Ракави

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте во посета На Спрингтц, Гардероба На Секој Маж. Овие Машки Кадифени Дуксери Од Спрингтц се изработени од мек материјал, удобен и лесен за носење. Погоден е во пар со разновидни Фармерки, Секојдневни Панталони или Хеланки за убав изглед, што е лесно да се сака цела Сезона. Совршено е За Секојдневно, Шопинг, Канцеларија, излегување, Одмор, Носење Куќа, Патување, Запознавање итн. За Оваа Ставка (имаме за Цел да ви покажеме точни информации за производот) : . 1. Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. 2. Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. 3. Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење(забелешка 1см=0,39 инчи). Ви благодариме за разбирањето!. Пакетот Вклучува : . 1* Машки Материјал За Качулка : 95%Полиестер + 5%Спандекс. Цврст Кадифе. Врвка За Влечење Со Качулка. Предниот Џеб. Модерен И Мускулен Фит. Пуловер. Долг Ракав. Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL. Сезона : Пролет, Fall, Зима.

Спецификација

Избор на клиент