.

.

Спреј За Коса За Контрола На Гулаб, Стил+Нега Дополнително Држење За Сите Типови Коса, оз

Спреј За Коса За Контрола На Гулаб, Стил+Нега Дополнително Држење За Сите Типови Коса, оз

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Кај Гулаб знаеме дека подобриот стил доаѓа преку подобра нега, па затоа развивме лак за коса за жени кои сакаат да ја одржат косата здрава додека ја држат на место. Стил На гулаб+Нега Дополнително Држете Лак За Коса Со Комплекс Во Стилот На Нутри е спреј за контрола на разлетување кој обезбедува долготраен стил со негување и заштита на косата за да помогне да се спречат проблеми како што се пржена коса, статични и летачки патеки што можат да го попречат одличниот стил. Дали барате лак за коса што ја прави вашата коса да се чувствува добро како што изгледа? За разлика од некои лакови за коса што можат да ве остават со кацига-коса, нема вкочанетост Со Стилот На Гулаб+Нега Дополнително Држете Лак за Коса. Само убаво сјајна коса со помалку разлетување и допирлив стил. Формулиран Со Комплекс Во Стилот На Нутри, овој лак за коса го остава секое влакно да изгледа убаво меко, мазно и сјајно за сјајни и сјајни прамени кои се чувствуваат славно Свиленкасто. Стил На гулаб+Нега Дополнително Држете Лак за Коса ќе го држи секое влакно под контрола дури и при влажно и влажно време. Борба против разлетување, летање, статични и други непријатности за коса, тоа ќе помогне да се осигурате дека ништо не ви пречи на убавиот изглед на косата. Се што ви треба е да го испрскате овој лак за коса што брзо се суши, против разлетување над вашата коса и можете да се чувствувате безбедно во сознанието дека вашиот стил ќе остане сјаен, мазен и негуван низ што било. Уживајте во овој лак за коса без сета вкочанетост и добијте убава фризура која трае цел ден. Стил На гулаб + Нега Контрола На Разлетување негување Дополнителен Спреј За Коса, 7 мл : Подобар стил доаѓа преку подобра нега. Затоа Гулаб повторно ја измисли својата колекција за стилизирање за да ја храни и заштити косата за долготраен, убав стил. Го држи допирливиот стил на вашата коса додека се борите со разлетување и летање. И дава на вашата коса допирливо држење додека се борите со разлетување дури и во влажни или влажни услови. Стил На гулаб+Нега Дополнително Држење Лак за Коса држи тело и волумен и го подобрува сјајот. Стил На гулаб+Нега Дополнително Држење Лак за Коса има формула за брзо сушење. За најдобри резултати, започнете со шампон и регенератор за Гулаби.

Спецификација

Избор на клиент