.

.

Спортски Градници За Жени Плус Дозвола За Големина Женски Цврсти Градници За Долна Облека Од Тантела Плус Градници За Долна Облека За Долна Облека Удобен Градник

Спортски Градници За Жени Плус Дозвола За Големина Женски Цврсти Градници За Долна Облека Од Тантела Плус Градници За Долна

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : четири сезонски пол : Женски Повод : Дневно.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. Тоа може да го привлече вниманието на љубовниците.Материјал : Чипкаст Стил : Секси Како да се мие : рачно миењешто добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Долна Облека ● [Лесна И Брза Сува Ткаенина] : нашата врвна ткаенина ја отстранува потта и четиринасочно истегнување што се лади за допир и се вклопува како вашата втора кожа. ● [Разноврсни Прилики] : Без разлика дали трчате 10к или само извршувате некои задачи, спортските градници за жени со големо влијание ќе им служат на потребите на вашиот животен стил. Висат или линија сува. ● [Исклучителен Дизајн] : Едноставен и никогаш застарен стил. € [Упатства за нега] : Рачно Перење Ладно Нежно/Машинско Перење Во Вреќа За Перење/Одвоена Боја/Брчки Испеглани Пред Фотографијата/Не Избелувајте/Не Сушете Се. Супер Мека Еластична Лента За Удобност И Движење Што Ќе Ви Овозможи Да Уживате Во тонењето во Вашата Пракса без Да Ја Жртвувате Удобноста.

Спецификација

Избор на клиент