.

.

Списание Миленичиња Куче Шарени Фустан, Елек Тексас Здолниште За Мали Средни Кутре, Чипка Трим Џеб Декоративни Фустани

Списание Миленичиња Куче Шарени Фустан, Елек Тексас Здолниште За Мали Средни Кутре, Чипка Трим Џеб Декоративни Фустани

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

краток опис не е достапен Големина Мала, одговара на 7,87 "назад, 7,87" градите. Се препорачува За Померанец, Малтезе, Бихон, Ших Цу, Мин Пин. Изработена од 100% памук, еластична и дише ткаенина, супер пријателска за чувствителна кожа. Класичен дизајниран во шарени модели,чипка трим џеб декоративни додава дополнителна симпатичност. Стилскиот фустан за кучиња му помага на вашето домашно милениче да се издвојува од толпата, совршен за секоја пригода. Исечете повисоко во стомакот за лесни паузи во нокшир, дизајнот на пуловер го олеснува ставањето и соблекувањето.

Спецификација

Избор на клиент