.

.

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Scion 1F Сенка мика: оз. Прајмер, Основа И Јасна Боја За Прскање На Допир

Спектрални Бои Компатибилна Замена За Scion 1F Сенка мика: оз. Прајмер, Основа И Јасна Боја За Прскање На Допир

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхезија за пластични браници и огледала.Прајмерот е само за метални површини или за пополнување на длабоки гребнатини на пластика откако ќе се нанесе промотор за адхезија. Спектрални Бои е Регистриран Бренд На Спектрални Бои ДОО. Висококвалитетен Аеросол, Боја За Прскање На Допир. Лесно За Нанесување. Супер Издржлив Финиш. Вентилатор Шема Спреј Млазницата. Вклучена Е Дополнителна Млазница. Вклучени Се Детални Упатства. Спреј/Боја Тест Картичка Вклучени.

Спецификација

Избор на клиент