.

.

Специјалност за виски од Jackек Даниел Тенеси, 1. шише, доказ

Специјалност за виски од Jackек Даниел Тенеси, 1. шише, доказ

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Тенеси медот на Jackек Даниел е мешавина од ликерот за виски и мед од мед на Jackек Даниел, создавајќи вкус кој е еден-од-еден вид и непогрешливо Jackек. Мешавината на алкохол на виски од Тенеси на Jackек Даниел измешана со уникатен ликер од мед, испорачува богата, вкусна завршница. Обидете се со Тенеси Мед на Jackек Даниел во мешани пијалоци и коктели, како Тенеси мед и пиво од ѓумбир, или уживајте во овој алкохол на карпите во омилената чаша за виски. Специјалитетот за виски Jackек Хон е совршен за споделување со пријатели или уживање во текот на релаксирачката ноќ дома. Со навестувања на мед и смел лик на Jackек, Тенеси Мед на Jackек Даниел нуди вкус што е неочекуван. Летајте директно, пијте одговорно. Едно шише од 1,75 л шише со специјалитет за виски за мед од Jackек Даниел. Мешавина од Тенеси виски на Jackек Даниел со уникатен ликер направен со вистински мед. Американски специјалитет за виски со вкус кој е еден од еден вид и непогрешливо Jackек. Природно мазни, ситно изработени виски со богата, вкусна завршница. Најдобро уживајте во карпите или се користат во вашиот омилен коктел или алкохол пијалок. Совршени пијалоци за алкохол за уживање додека сте надвор со пријателите или за време на една вечер дома. Specialек Даниел, Тенеси Мени Виски специјалитет е 35% алкохол по волумен.

Спецификација

Избор на клиент