.

.

Спакувани Партија Живеат Светло Конфети Снег Глобус, Партија Декор или Подарок

Спакувани Партија Живеат Светло Конфети Снег Глобус, Партија Декор или Подарок

DEN 285.28
Залиха
Достапно за нарачка

Животот е подобар кога живеете светло, затоа сакавме да споделиме светлина (и светла) со светот. Затворете ги очите, лесно протресете го овој специјален снежен глобус исполнет со конфети и бидете изненадени што ќе живеете светло. Уживајте и не заборавајте да бидете виножито во нечиј ден! Снежен Глобус исполнет со конфети. Виножито Со Врвно Злато. Одличен Подарок За Забава или Декорација. Протресете и бидете изненадени . За Спакувана Забава : Спакуваната Забава го прави секојдневието забава со своите уникатни, достапни и искуствени производи дизајнирани во Остин, ТЕКСАС. Жената во сопственост и инспирирана од светли бои, бескрајни конфети и идејата за славење на малите нешта во животот (од полуродендени до последното пржење) сето тоа го прави овој бренд позитивна и забавна сила што луѓето ја запознале и ја сакаат. Со посветено следење На Забавни Девојки и познати личности на социјалните мрежи, Спакуваната Партија верува дека е доволно љубезна да ја сподели забавата со другите и да биде доволно самоуверена за да го направи вашиот сопствен живот забава секој ден. Измешајте и усогласете кој било од производите низ колекциите На Спакуваната Забава за да создадете свој свет на забава.

Спецификација

Избор на клиент