.

.

Соларна 4xs 175 65r H гума

Соларна 4xs 175 65r H гума

DEN 1471.84
Залиха
Достапно за нарачка

Сончевата гума е приватна марка во сопственост на корпорацијата „Трад Ways“ и е направена под брендот Sumitomo. Во рамките на индустријата за гуми, Sumitomo ужива добро заработена репутација за иновативен дизајн, прецизно инженерство и супериорен квалитет. Сончевите гуми се особено познати по нивната достапност. Сончевите 4xs цела сезона гуми со високи перформанси се совршена комбинација на дизајн и вредност на супериорен квалитет. Тој е дизајниран со една цел на ум, извонредна изведба за безбедност. Дајте ви високи перформанси во какви било услови. Понудете одличен зафат и супериорно ракување со суви или влажни патишта. Подобрено сопирање и свиоци. Подобрена стабилност, па дури и абење. Долготрајна услуга. Сите гуми се сосема нови, сите нарачки доаѓаат со нашите пари гарантирани, бесплатна испорака и гаранција соларни 4x S 175/65 R15 84 H соларни 4xs. Соларни 4x S 175/65 R15 84 H соларни 4xs.

Спецификација

Избор на клиент