.

.

Софија Активна женска вода и отпорна на ветер, најлонска јакна од анорак

Софија Активна женска вода и отпорна на ветер, најлонска јакна од анорак

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Што ако вашиот мантил не личеше на вашиот чувар од прво одделение? Еве сега, стилска јакна од анорак од фармерки на Софија- вода и отпорна на ветер однадвор со мазна, удобна постава одвнатре. Погоди што? Wantе сакате да го носите и во сончеви денови! Оваа јакна има прилагодлива аспиратор за да обезбеди дополнителна заштита на времето со затегната влечење на половината за да го задржи студот. Од активната колекција Софија Вергара, само на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : ¿y si tu непропустлив, нема парециера ал де Ту полиција, де Трансито? Aquí tienes una moderna chaqueta anorak de sofia jeans, resistente al agua y al viento por fuera y con un forro suave y cómodo por dentro. ¿Adivina qué? ¡También querrás llevarla en los días soleados! Esta Cazadora tiene una capucha ajjustable que proporciona protección adicional contra las las inclemencias del tiempo, además, cuenta con un cordón ajustable en la cintura para mantener alejado el frío. De la Colección Sofia Vergara Active, Sólo en. Материјал : школка : 100% најлон; Поставена : 100% полиестер/надворешност : 100% Nailon; Форро : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење/лавабилна е máquina. Земја на потекло : Увезен/увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/ la Modelo Mide 5’9” Y Está Usando Una Talla S. Fit : Active/ Deportivo. Тежина : Лесен/Ливиано. Должина : должина од 25,5 ”/25,5" de largo. Јака : прицврстен аспиратор со прилагодливи, еластизирани жици/capucha ajubtable con cordones. Затворање : предно затворање/cierre con cremallera предни. Ракави : Долги ракави со табели за копче за предвреме Прес-las las muñecas. џебови : 2 предни џебови со акценти на размавта на копчето; влечење на половината; Надворешен/Теџидо Екстериер Резидентен ал Агуа и Ал Виенто; Кордон Абјектив е Цинтура; Форрадо. Womenенска вода и отпорна на ветер, најлонска јакна од Анорак од Софија Активна. убава отколку што некогаш си замислил “.

Спецификација

Избор на клиент