.

.

Смешно iPhone Mini телефонски покритие, кутија за iPhone на Apple, случај за iPhone Pro Ma Slim случаи за iPhone XR Pro Ma XS Plus Plus

Смешно iPhone Mini телефонски покритие, кутија за iPhone на Apple, случај за iPhone Pro Ma Slim случаи за iPhone XR Pro Ma XS

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

[Сеопфатна заштита] Овој флексибилен телефонски случај има 4 агли за амортизација за да се намали влијанието на капките и судирите. Подигнатите рабови обезбедуваат дополнителна заштита за екранот и камерата .. . . . [Модерен и преносен] Јасната и креативна шема го задржува оригиналниот изглед на вашиот телефон без да ја изгубите вашата личност. Лесниот дизајн го прави овој телефонски случај преносен и лесен за носење .. . . . [Прецизно ниво] Висококвалитетен материјал го прави овој телефонски случај лесен за инсталирање и отстранување. Прецизните пресеци обезбедуваат лесен пристап до сите копчиња и функции .. . . . [Широко совпаѓање] Ултра-тенок дизајн, Совршено вклопување за жично/безжично полнење, држач на автомобили и држач за прстен за мобилни телефони .. . . . Опис. . . Материјал : TPU+компјутер. . . Карактеристики : лесна. . . Пакет вклучува : 1 транспарентен случај. . . . . Компатибилен модел : . . . i Phone 5. . . i Phone 12 mini. . . i Phone 12/12 Pro. . . i Phone 12 Pro Max. . . i Phone 13. . . i Phone 13 mini. . . i Phone 13 Pro. . . i Phone 13 Pro Max. . . i Phone 11. . . i Phone 11 Pro. . . i Phone 11 Pro Max. . . i Phone 5s/se. . . i Phone 6/6s. . . i Phone 7/8/SE (2020). . . i Phone X. . . i Phone XR. . . i Phone XS. . . i Phone XS Max. . . i Phone 5c. . . i Phone 6 Plus/6s Plus. . . i Phone 7 Plus/8 Plus. . . i Phone 14. . . i Phone 14 Plus. . . i Phone 14 Pro. . . i Phone 14 Pro Max. . Подготвување на гребење и отпорен на шок. Совршен подарок. Висок квалитет.

Спецификација

Избор на клиент