.

.

Слушалки за професионална Безбедност За IPhone Или Android Уреди

Слушалки за професионална Безбедност За IPhone Или Android Уреди

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

функција : . Држете се подалеку од електромагнетно, безбедно возење и удобно. Добра флексибилност, спречување на извртување и издржлив. Овој производ е погоден ЗА IOS и android уреди со прилагодување на прекинувачот. спецификација : . Боја : црна, бела, сина, црвена. 1. Тип на приклучок : 3,5 мм директно приклучок. 2. Отпорност на звучникот : 16. 3. Звучник единица : 8мм.4. Опсег на фреквенција : 20 Hz~2000 Hz. 5. Номинална моќност : 100 мегавати. 6. Чувствителност : 108 db/m W. 7. Должина на слушалки : приближно. 1 м / 3,3 стапки. 8. Жица : емајлирана бакарна жица (профил на парфем). Метод на работа : . Производот има копче за контрола на телефонот, едно време за примање, закачување на телефонот и пауза на музиката; два пати може да ја продолжи репродукцијата на музиката за време на музичката пауза; директно да игра двапати за да се префрли на следната песна. Држете се подалеку од електромагнетно, безбедно возење и удобно. Добра флексибилност, спречување на извртување и издржлив. Овој производ е погоден ЗА IOS и android уреди со прилагодување на прекинувачот. Тип на приклучок : 3,5 мм директно приклучок. Идеален за средини со високо ниво на бучава и дискретно слушање.

Спецификација

Избор на клиент