.

.

Слупел добредојде на нашата шема саќе шема на саќе и инсекти галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност

Слупел добредојде на нашата шема саќе шема на саќе и инсекти галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 36 x 1,5 x 36 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x -во -големи : 30 x 1,5 x 30 преголема : 36 x 1,5 x 36. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние користиме само мастила со највисок квалитет и платно на нашите во куќата мимаки печатачи, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : пчела, саќе, животно, пчела, мед пчела, Инсект, без'рбетници, добредојде во нашата кошница. Дизајн од НД уметност.

Спецификација

Избор на клиент