.

.

Слатка Домашна Колекција Серија Постелнина-Екстра Мек Микрофибер Длабок Џебен Лист-Магла, Калифорнија Кинг

Слатка Домашна Колекција Серија Постелнина-Екстра Мек Микрофибер Длабок Џебен Лист-Магла, Калифорнија Кинг

DEN 383.84
Залиха
Достапно за нарачка

Дополнително, листовите од микрофибер често се третираат со специјални завршетоци за да се подобри нивната издржливост, како што се отпорност на собирање, отпорност на избледување и отпорност на дамки.

Спецификација

Избор на клиент