.

.

Сланината на Хемплер завршува и, мл

Сланината на Хемплер завршува и, мл

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Хемплер - сланина завршува и парчиња - Нашите квалитетни производи имаат одлично наследство, кои датираат од 1800 година и кујната за колбаси од семејството Хеплер во Боркен, Германија. Како бизнис во сопственост на семејство, наша мисија е да произведуваме и дистрибуираме производи со највисок квалитет, додека работи со најголем интегритет и стандарди за персонализирана услуга на нашите клиенти. Хемплер, сланина завршува и парчиња, 32 мл месни и парчиња до кое било запечатено пластично пакување со чинија 32 мл.

Спецификација

Избор на клиент