.

.

Слајд за цветни гел Денвер Бронкос

Слајд за цветни гел Денвер Бронкос

DEN 560.00
Залиха
Достапно за нарачка

Сигурно имате облека со лиценца за класичен тим, но сепак се чувствувате како нешто да недостасува. Па, тоа нема да биде случај кога ќе ги зграпчите овие сандали за слајдови со цвеќиња од Фоко. Тие имаат динамична графика низ целиот свет, па без оглед каде ги носите, луѓето ќе видат дека сте дефиниција за обожавател на умирање. Фоко М Бронкос Гел.

Спецификација

Избор на клиент