.

.

Скутери во економија, жолти

Скутери во економија, жолти

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Овие тешки вградени скутери имаат тешка пластична база со тешки вредности со необични вртливите тркала. Скутери во економијата, жолта : тешки изградени скутери. Не-носени тркачи. Тешка пластична база. Вклучува рачки. Капацитет на максимална тежина : 180 фунти. 16 "x 12".

Спецификација

Избор на клиент