.

.

Скриена долина удобна креветка за мачки

Скриена долина удобна креветка за мачки

DEN 1523.04
Залиха
Достапно за нарачка

Скриената долина (порано позната како Кадис) удобна виткање има надворешност направена од мешавина од памук-полиестер што е машинска миење и се суши. Внатрешноста на Шерпа има отстранлива перница со факс -јагнински ентериер што покрива ортопедска згрчена пена за гајба со јајца што помага да се растера и намали притисокот врз вашето домашно милениче. Овој кревет за миленичиња е специјално дизајниран со вашата магла во умот, бидејќи ја охрабрува нивната разиграна природа и исто така обезбедува безбедно засолниште за тивки времиња. Скриена долина удобна виткана мачка кревет : 100pct карирана надворешна обвивка за памук. Мека кадифен Шерпа ентериер. Тип на производ : Bolster/крофна. Облик : круг. Внатрешни работи на Шерпа со отстранлива перница. Ортопедска гајба за гајба за да помогне во намалувањето на стресот и притисокот врз вашето домашно милениче.

Спецификација

Избор на клиент