.

.

Сина мраз мечка на флоета климатски промени Катастрофа топење на рамно градина знаме Декоративно знаме куќа банер

Сина мраз мечка на флоета климатски промени Катастрофа топење на рамно градина знаме Декоративно знаме куќа банер

DEN 175.84
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Полиестерска ткаенина. Поле на знаме не е вклучен. Машината што се пее во студ, се суши брзо на сувата ниска температура. Овој сезонски сет на градинарски знамиња е одличен подарок за прослава за празници, подарок за роденден. Материјал : Полиестерска ткаенина . Пол за знаме не е вклучен . Машината што може да се пее во студ, се суши брзо на суво сува ниска температура . Овој сезонски сет на градинарски знамиња е одличен подарок за славење на празници, подарок за роденден.

Спецификација

Избор на клиент