.

.

Shummprintz Chevron Monogram Fleece Throw, Fuchsia

Shummprintz Chevron Monogram Fleece Throw, Fuchsia

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка. Thummprintz Chevron Monogram Fleece Throw, Fuchsia : Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн на монограм во фуксија, вар зелена и бела боја за ова пријатно печатено фрлање. Совршено на софа или кревет и исто така прави одлично ќебе за автомобили или ќебе за пикник. Супер мекото руно е лесна грижа 100 проценти полиестер. Увезено ќебе печатено A. Машинско миење и суво.

Спецификација

Избор на клиент