.

.

Широки Ленени Панталони За Жени Летни Еластични Половини Лабави Памучни Ленени Палацо Панталони Лесни Разноврсни Секојдневни Панталони За Печатење Панталони Со ?

Широки Ленени Панталони За Жени Летни Еластични Половини Лабави Памучни Ленени Палацо Панталони Лесни Разноврсни Секојдневни

DEN 271.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина Шема : . Големина : С Половината : 64см/25.20" Колк : 100см/39.37 "Должина : 95см/37.40". Големина : М Половината : 68см/26.77 "Колк : 105см/41.34 " Должина : 96см/37.80". Големина : Л Половината : 72см/28.35 "Колк : 110см/43.31 " Должина : 97см/38.19". Големина : XL Половината : 76cm/29.92 "Колк : 115cm/45.28 " Должина : 98cm/38.58". Големина : 2xl Половината : 80cm/31.50 "Колк : 120cm/47.24 " Должина : 99cm/38.98". Големина : 3xl Половината : 84cm/33.07 "Колк : 125cm/49.21 " Должина : 100cm/39.37". Големина : 4xl Половината : 88cm/34.65 "Колк : 130cm/51.18 " Должина : 101cm/39.76". Големина : 5xl Половината : 92cm/36.22 "Колк : 135cm/53.15 " Должина : 102cm/40.16". Информации за производот : . Сезона : Сите сезони. Пол : Жени, Девојки. Стил : Мода,Секојдневен. Материјал : Памучна Постелнина. Тип На Шема : Печатење. Декорација : Никој. Што добивате : 1 Х Панталони Лесни, помеки и слаби.Пријателски за кожата, дише за носење за пролет И Лето и Fall. Погоден за секоја удобна колокација, како што се бела кошула, летен елек за плажа, врв од шифон, кардиган на плажа, сите се многу удобни и модерни колокации. Прилики : секојдневна облека, домашна облека, излегување, одмор или облека на плажа.Можете да ја носите во секоја сезона за различна употреба. Добар избор да бидете подароци за вашата девојка,сопруга,мајка. Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/не впивајте долго време/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Измијте со слични бои.

Спецификација

Избор на клиент