.

.

Широк Комбинезон за Нозе Со Џебови Летни Комбинезони Мрежести Шорцеви Со Цврста Боја V Вратот Кратки Ракави Секојдневни Комбинезони За Жени Црвена М

Широк Комбинезон за Нозе Со Џебови Летни Комбинезони Мрежести Шорцеви Со Цврста Боја V Вратот Кратки Ракави Секојдневни Комбинезони

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Пакетот вклучува : 1 комбинезон. Големина шема : . Големина : S Биста : 92cm/36.22" Половината : 92cm/36.22" Ракав : 31cm/12.20" Должина : 80cm/31.50"Големина : М Биста : 97cm/38.19" Половината : 97cm/38.19" Ракав : 32cm/12.60" Должина : 81cm/31.89"Големина : L Биста : 102см/40.16" половината : 102см/40.16" ракав : 33см/12.99" должина : 82см/32.28"големина : xl Биста : 107см/42.13" половината : 107см/42.13" ракав : 34см/13.39" должина : 83см/32.68"големина : Xxl биста : 112см/44.09" половината : 112см/44.09" ракав : 35см/13.78" должина : 84см/33.07" фит повод : Секојдневно/Дневно /на отворено.Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет ,umn И Зима. Долг Ракав, Мек, Цврст И Без Прерамки.Добро За Работа И Викенд, Облечете Се Нагоре Или Надолу. Како Да Се Мие : Се Препорачува Со Ладна Вода / Не / Висат Или Линија Сува. Ве Молиме Внимавајте Табелата Со Големини На Сликата Е Вистинската Должина На Облеката, Изберете Ја Големината Според Неа. Ако Не Сте Сигурни Во Големината, Ве Молиме Испратете Ни Порака. Пуловер За Женски Дуксери Кој Е Пријатен, Топол, Удобен И Издржлив.Зима Или Пролет, внатрешно надвор.

Спецификација

Избор на клиент