.

.

Шикологија безжична римска сенка, светло филтрирање на ткаенина прозорец слепи приватност на прозорецот за приватност Риџвуд крем 35 W 72 H

Шикологија безжична римска сенка, светло филтрирање на ткаенина прозорец слепи приватност на прозорецот за приватност Риџвуд

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Безжични римски нијанси - Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуство во производство и составување на римски нијанси. Ние ги користиме само најдобрите компоненти и докажаните техники на производство. Нијансите за приватност на приватноста / светло за шикологија се безжични и ви овозможуваат да ги отворите нијансите за да овозможите природна светлина по желба. Нашите Римјани доаѓаат со претходно дупчат дупки во главата за лесна инсталација на монтирање и лесно се монтираат со нашиот траен хардвер. Ве молиме, разгледајте ги упатствата за инсталација И употреба : римски нијанси за врати, нијанси на вратите, ролетни во кујната, слепи прозорци, ролетни за прозорци за бања. Нашите Римјани доаѓаат со претходно дупчат дупки во главата за лесна инсталација на монтирање и лесно се монтираат со нашиот траен хардвер. Прегледајте ги упатствата за инсталација. Наменети за внатре и надвор од монтирање. Овој производ е точно на големината. Потребна е минимална длабочина од 1-инч за внатрешноста на монтирање и 1 3/4-инчи за плапкање во внатрешноста на монтирањето. Нијанси на приватност / ролетни на француски врати - ткаенина за филтрирање на светлина за финиш за филтрирање на светлина при обезбедување приватност. . Римска сенка - Изработена со симетрична ткаенина со вкрстено острина, поддржана со бела лагер за додадена приватност . Нијанси на прозорецот - комбинирање на алатка, стил и квалитет во еден комплетен третман на прозорецот.

Спецификација

Избор на клиент