.

.

шарени класични автомобили цртан филм шема en нараквица круг приврзок накит синџир

шарени класични автомобили цртан филм шема en нараквица круг приврзок накит синџир

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : големината на секој приврзок за круг е 1,8 см х 1,8 см (), а должината на ланецот е 19 см (7,5 инчи)Класификација : Нараквица, Накит, Карактеристика На Синџирот : -дизајн на приврзок со Еден круг.- квалитетен нерѓосувачки челик : не ' рѓа, цврст и издржлив.- Високо полирана мазна сјајна површина : убава и удобна за носење.- Едноставен дизајн со класична златна боја : погоден за различни прилики како забави, годишнини или прослави.- Идеален подарок за накит за жени, совршен за прослава на годишнината, Денот на Вљубените, Денот на Мајката или какви било посебни и слатки прилики.Материјал : овој производ е изработен од квалитетен метален пакет количина : 1 х нараквица овој производ може да се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. шарени класични автомобили цртан филм шема en нараквица круг приврзок накит синџир.

Спецификација

Избор на клиент