.

.

Шампон За Заштита на Бојата абба, оз

Шампон За Заштита на Бојата абба, оз

DEN 479.84
Залиха
Достапно за нарачка

Без синтетички бои ја зајакнува, измазнува и одржува бојата за коса третирана во боја, а не тестирана на животни овој производ е природно решение за враќање на силата на косата третирана во боја и кревка коса. Формулиран е со екстракт од алое вера и роза канина. Оваа интензивна формула ја зајакнува, омекнува и измазнува вашата коса без да ја затапува или избледува вашата Боја Освежувачки, ориентален и дрвенест мирис ве остава да се чувствувате кул и самоуверено. Идеален за различни прилики. Мирис кој е широко прифатлив. Тоа е лесен, освежувачки и може да се применува често. мирис за да трае подолго.

Спецификација

Избор на клиент