.

.

Setенски плус големина салон поставува пижами чипка чипка кратки ракави пижами

Setенски плус големина салон поставува пижами чипка чипка кратки ракави пижами

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Lountsенски плус големина салон поставува пижами чипка чипка кратки ракави пижами поставуваат одлично чувство за кадифе, тоа е ултра мазно чувство и помек. Тоа е свиленкаста мека, кул на допир и пријателски за кожата. Летната пижама се поставува за ден и ноќ, совршено за носење во потоплите месеци. 100% полиестер. Маица со кратки ракави. Еластични шорцеви за пижама на половината. Лепчиња џебови. Едноставен обичен стил, погоден за абење на спиење . Моделот носи 1x : висина : 5'7 ", градите : 42 инчи, половината : 32 1/4 инчи, колк : 44 7/8 инчи, тежина : 180 фунти. Големина на големина. гарнир на градите гарнир на половината - hip girth ширина на рамото должина на шорцеви 1x 50 - 35 3/8 53 1/2 - 17 3/8 - 16 1/82x 53 1/8 - 38 5/8 - 56 3/4 - 18 1/8 - 16 3/43 X - - 56 3/4 - 42 1/8 - 60 1/4 - 18 3/4 - 17 3/84x 60 1/4 - 45 5 /8 - 63 3/4 - 19 1/2 -17 7/8.

Спецификација

Избор на клиент