.

.

Сет за заптивки на главата на моторот Ajusa

Сет за заптивки на главата на моторот Ajusa

DEN 6512.00
Залиха
Достапно за нарачка

Сет за заптивки на цилиндерот на моторот Ајуса изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчиство. Ние произведуваме моторни цилиндрични заптивки поставени за заптивки за буквално секој автомобил на патот денес. Сетот за заптивки на главата на моторот Ajusa се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. Ajusa 52123100 Сет за заптивки на главата на моторот.

Спецификација

Избор на клиент