.

.

Сет За Миење На Рачниот Зглоб, Ленти За Миење На Зглобот Од Микрофибер, Ленти За Миење На Зглобот За Коса За Жени Девојки, Еластична Лента За Потење На Зглобот Апсорб

Сет За Миење На Рачниот Зглоб, Ленти За Миење На Зглобот Од Микрофибер, Ленти За Миење На Зглобот За Коса За Жени Девојки, Еластична

DEN 201.44
Залиха
Достапно за нарачка

навлажнување на косата или рацете при миење на лицето. Имајте Ги, Никогаш не грижете се . Комплет За Миење На лицето на рачниот зглоб, Микрофибер Ленти За Миење На Зглобот Лента За Коса За Жени . бендови одговара на секој тип на глава; Меки абсорбента нараквици за миење на лицето е . Мек Материјал : овие ленти за миење лице и нараквица се изработени од квалитет . Тие можат да се користат за повеќето прилики, како што се миење лице, туширање, . Рачен спа мијалник .3 парчиња Лента За Миење На Рачниот Зглоб Сет За Миење Лице, Микрофибер Ленти За Миење На Зглобот Лента За Коса За Жени Девојки, Еластична Лента За Потење На Зглобот Апсорбирачки Нараквици за Миење Лице. удобни се пријателски за вашата кожа, ќе ви се допадне убавото . силна апсорпција на вода, но исто така може брзо да се исуши.

Спецификација

Избор на клиент