.

.

Сет на шорцеви за активни типови и велосипеди, 2 парчиња, големини 4-16

Сет на шорцеви за активни типови и велосипеди, 2 парчиња, големини 4-16

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Подготвени, поставете, играјте! Спортскиот стил е лесен со поставените активни шорцеви за мета и велосипеди на Хинд. Опуштена и подготвена да оди, таа може да ги носи овие парчиња заедно за изглед или да се меша со глава до пети и да се совпаѓа со нејзиниот друг обичен фаворит за да ја зголеми нејзината гардероба. Материјал : ТЕЕ : 100% полиестер; Шорцеви : 92% полиестер/8%. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : ме и шорцеви. Карактеристики на ти : опуштено вклопување; екипаж; стил на пуловер; кратки ракави; графички однапред. Карактеристики на шорцеви : тенок вклоп; влечење на стајлинг; еластична лента за половината; 5 ”inseam. Активни шорцеви за ти и велосипеди за девојчиња од Хинд.

Спецификација

Избор на клиент