.

.

Секси танцување мажи лаптоп ранци против кражба на дневна пакет Врвна рачка со големи капацитети за патувања со голем капацитет УСБ полнење порта за полнење водоо?

Секси танцување мажи лаптоп ранци против кражба на дневна пакет Врвна рачка со големи капацитети за патувања со голем капацитет

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Спецификации : Пол : мажи, момчиња, студентски материјал за колеџ : Технички спојници без растворувач : Црна, Грејз : 32x14x44cm/12.6x5.51x17.32 "Тежина : 0,6 кг/1.32lbscloseon : zipperseason : пролет, лето, есен, винтерстил : рамо Торба, ранец, чанта, рак, лаптоп торба, училишна торба, торба за книги, дневен пакет, ролна, поле за пакување, пешадиски пакет, колеџ Bagfeature : 1. Погоден за работа, колеџ, бизнис, пешачење, патување, отворено и др.2. Модерен и лесен. Морни џебови за чување на вашите најважни работи и да ги одржувате предметите организирани.3. Прилагодливо рамо, таа носи добра издржливост за да носите со години.4. Голем капацитет, водоотпорен, водоотпорен, удобен за патување. : 1 x Men Backpacknotice : Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува поради рачното мерење. Да се ​​направи на различното прикажување и различното светло, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам за разбирањето. Голем капацитет : Доволно пространа за сите Вашите дневни најважни работи, како книга, i Pad, пенкало, чадор, лаптоп и така натаму. Предниот дел со многу џебови, да ги направите вашите предмети организирани и полесни за наоѓање . Траен материјал : Ранецот на лаптопот е изработен од одлична и издржлива ткаенина, водоотпорна, лесна, затворање на патент . удобно/ цврсто : оваа чанта за рак на буквата има мулти функционални џебови . Дишењето и прилагодливите ленти за рамо го олеснуваат стресот на рамото се совршен ранец за работа и патување . Погоден за најразлични прилики : Овој дневен пакет на колеџ за мажи може да биде одличен придружник за колеџ, пешачење, искачување, возење велосипед, патување, бизнис , секојдневна употреба и активности на отворено . Најдобри подароци : Практични подароци за тинејџери, момчиња, момчиња, пријатели, син, студенти.

Спецификација

Избор на клиент