.

.

Сдјма Костими За Капење За Жени Два Костими За Капење Цветен Принт Женски Цврст Комплет Костим За Капење Дво Исполнет Градник Костими За Капење Облека За Плажа

Сдјма Костими За Капење За Жени Два Костими За Капење Цветен Принт Женски Цврст Комплет Костим За Капење Дво Исполнет Градник

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Цврст Комплет Костим За Капење Дводелен Градник Костими ЗА Капење ОБЛЕКА ЗА Плажа ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да се споредите Со Карактеристиките на големината : 1.Секси и елегантна модна интеграција, длабок Дизајн На Вратот на телото, мек и удобен добар најлон 2.Моден секси моден костим за капење, облечен во мистериозна фигура. 3.Секој ден убава плажа, 4, висококвалитетна внатрешна најлонска ткаенина, специфики За Лична Демонтажа Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Најлонска Декорација : Нема Должина На Облека : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил : Секси,Каузален Пакет вклучува : 1сет Костими За Капење (Содржи Подлога за Градите) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Големината На големината. САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Половината Хип М Медиум 6 10 36 70-94см/27,56-37,01" 66-98см/25,98-38,58" 74-98см/29,13-38,58 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 70-94см/27.56-37.01 "Половината : 66-98см/25.98-38.58" Колк : 74-98см/29.13-38.58 " Брзина сува. Под жица со меки чаши. Обликувани.

Спецификација

Избор на клиент