.

.

Сандали Жени Жени Дами Модни Клинови Платформи Кристален Бисер Високи Потпетици Чевли Сандали Женски Сандали Стп Розова 38

Сандали Жени Жени Дами Модни Клинови Платформи Кристален Бисер Високи Потпетици Чевли Сандали Женски Сандали Стп Розова 38

DEN 324.00
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 37 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должинат : 23.5 см/9.3" нога широк : 9см/3.5" Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должинат : 24см/9.5" нога широк : 9-9,5 см/3.5-3.7" Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 еу : 38 ЦН : 245 НОГА ДОЛЖИНАТ : 24.5 См/9.7" нога широк : 9.5 см/3.7" големина : 40 сад : 8.5 велика британија : 6 ЕУ : 39 ЦН : 250 НОГА ДОЛЖИНАт : 25см/9.8" нога широк : 9.5-10см/3.7-3.9" жените дами мода клинови Платформи КРИСТАЛНО БИСЕР ВИСОКА потпетици чевли САНДАЛИ ЗАБЕЛЕШКА : БИДЕЈЌИ РАЗЛИЧНИ КОМПЈУТЕРИ РАЗЛИЧНО ГИ ПРИКАЖУВААТ БОИТЕ, бојата на Вистинската ставка може малку да варира од горенаведените слики. ЗАБЕЛЕШКА : Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото Вовед : 1.Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото 2. обични чевли,чевли За Плажа, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесно се носат За дишење Полетување! 3.Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете 4.Лесен чевел за одење, Удобен дизајн на лизгање, мода и личност 5.Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. Опис Пол : Жени Горен Материјал : Стп Единствен Материјал : Гума Погодна Пригода : Сцени За Одмор : Надворешен Стил : Секојдневен,Едноставен Стил На Пети : Тркалезна Пета Висок Стил : Метод На Затворање На Клинови : Чевли За Ремени Со Тока Висока Пета : 10см/4" Висина На Платформата : 4см/1.6" Пакет : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ ЦН Должина на СТАПАЛОТО широк 38 7.5 5 37 240 24см/9,5" 9-9, 5 См/3,5-3,7" Големина : 38 Сад : 7,5 Велика Британија : 5 Еу : 37 Цн : 240 Должина На Стапалото : 24см/9,5" широк стапало : 9-9, 5 См/3,5-3,7" Овој Капут Е Со Азиска Големина, Ве Молиме Нарачајте Ја Оваа Ставка Според ГОЛЕМИНАТА ВО ОПИСОТ И Погрижете СЕ Да Ја Следите нашата табела со големини за да го пронајдете совршеното вклопување, еден Или Две Големина До Предложи. облак сандали за жени. фит апостолки бренд за жени сандали. хурахии женски сандали. алегрија сандали за жени.

Спецификација

Избор на клиент