.

.

Сандали за слајдови на Crocsенски Sloane Sloane

Сандали за слајдови на Crocsенски Sloane Sloane

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Лизгајте во пролет и лето со нови сезонски ажурирања во боја на овие популарни слајдови на Crocs Sloane. Овој стил беше дизајниран за чист, не-засилен изглед кој ја максимизира функцијата и едноставноста. Тие се совршена платформа за прикажување на тој нов педикир без да ја жртвувате иконата Crocs Comfort ™ од кои зависевте. Понекогаш расипувањето се е едноставно! Поубава, повеќе женствена силуета за слајд. Нови сезонски опции за цврста боја. Неверојатно лесен и разноврсен. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Спецификација

Избор на клиент